HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ?

 

Medyalojist Creative Digital Agency; Bursa’yı sihirli dokunuşlarının merkezine alarak 25 yıllık tecrübesiyle sektörde söz sahibi onlarca firmaya reklam ve marka danışmanlığı hizmeti vermiş, başarıyı hedefleyen markaların birinci tercihi olmuştur.

Yol arkadaşlığı yaptığımız kişilerin, kurumların, markaların ortak ve haklı bir hayali vardır. Ürünlerinin, emeklerinin tıpkı bir bebek gibi sevgiyle, emek vererek ve heyecanla büyümesine tanıklık etmek. Bunun bilinciyle “markanıza ve size iyi gelecek çözümler” üretmekteyiz.

Medyalojist, tecrübeli ve profesyonel yaratıcı ekibi; paylaşmaktan onur duyduğu çalışma prensipleriyle yerli ve yabancı pek çok markayı büyüterek tanıtmış ve bu markalara maddi ve manevi kazançlar sağlamıştır.

FELSEFEMİZ

 

Bizim için hikayesine, dünyasına “merhaba” dediğimiz her yeni marka bir bebektir. Çünkü her bebek, yeni bir dünya demektir. Bizim dünyamızda markanızı kendi markamız kadar önemsiyor ve bütçenizi kendi bütçemiz gibi görüyoruz. Medyalojst olarak deneyiminizi, ihtiyaçlarınıza göre özelleştiriyor, markanızın ihtiyaçlarını ve sizi benzersiz kılan özellikleri anlayıp dünyayla paylaşmanız için zaman ayırıyoruz.

“Fark edilen değil, fark yaratan markalar için…” mottosuyla çıktığımız bu yolda, markalarına, hikayelerine dokunduğumuz müşterilerimiz ve onlarca iş ortağımızla kocaman bir aile olmayı başarabildiğimiz için işimizi tutkuyla ve aşkla yapıyoruz.

Felsefemizin temelini oluşturan ve her birinde 25 yıllık tecrübe bulunan yapı taşlarımız ise:

DİNLEMEK;
ihtiyacınız olanı anlamak için en iyi yaptığımız şey.
ANLAMAK;
doğru gözlem yapabilmemiz için ihtiyacımız olan şey.
GÖZLEMLEMEK;
gerekli araştırmaları yapabilmemiz için bakmamız gereken şey.
ARAŞTIRMAK;
etkili planlama yapabilmemiz için doğru yerde yaptığımız şey.
PLANLAMAK;
yaratıcı hayaller kurabilmemiz için zaman kazandıran şey.
HAYAL ETMEK;
aynı heyecanı yaşayabilmemiz için aklımızı ortaya koyduğumuz şey.
HEYECANLANMAK;
nokta atışı tasarımlar ortaya koyabilmemiz için ihtiyaç duyduğumuz şey.
TASARLAMAK;
tanıtım öğelerini tatbik etmek için ürettiğimiz şey.
TATBİK ETMEK;
verileri raporlayabilmemiz için varlığımızı ortaya koyduğumuz şey.
RAPORLAMAK;
markanızla olan ilişkimiz için sürdürülebilirliği sağlayan en önemli şey.

© Copyright 2022 - Medyalojist